TV’de Spor: 4 Eylül 2022 Pazar

4 Eylül Pazar
(her zaman doğu)
Program değişikliğine ve/veya kesintilere tabidir

Araba yarışı
8:55
ESPN — Formula 1: Dutch Grand Prix, Circuit Zandvoort, Zandvoort, Hollanda
sabah 9
CBSSN — FIM Motokros: The MX2, Afyonkarahisar, Türkiye
sabah 10
CBSSN — FIM Motokros: MXGP, Afyonkarahisar, Türkiye
13:00
FS1 — NHRA: Elemeleri, Lucas Oil Indianapolis Raceway Park, Indianapolis (Bantlanmış)
13:30
NBC — FIM MotoGP: San Marino Grand Prix, Santa Monica-Sella, İtalya (Bantlanmış)
öğleden sonra 3:30
NBC — NTT IndyCar Serisi: Portland Grand Prix, Portland Uluslararası Yarış Pisti, Portland, Ore.
16:00
FS1 — NHRA: Komik Araba All-Star Açıklaması, Lucas Oil Indianapolis Yarış Pisti Parkı, Indianapolis (Bantlanmış)
17:30
FS1 — NHRA: Elemeleri, Lucas Oil Indianapolis Raceway Park, Indianapolis
akşam 6
ABD — NASCAR Cup Serisi: The Cook Out Southern 500, Playofflar – Son 16, Darlington Yarış Pisti, Darlington, SC
Big3 Basketbol
16:00
CBS — Monster Energy Ünlü Oyunu: TBD, Atlanta
Boks
akşam 7
FS1 — BBC Fight Night Prelims: Undercard nöbetleri, Los Angeles
akşam 8
FOX – BBC Dövüş Gecesi: Joey Spencer vs. Kevin Salgado (Orta Sıklet), Los Angeles
Kolej Çim Hokeyi
16:00
ACCN – Northwestern, Boston College’da
Kolej futbolu
öğleden sonra 3
ESPN2 — Florida A&M vs. Jackson St., Miami
akşam 7
ESPNU – Fort Valley St. vs. Tuskegee, Montgomery, Ala.
Akşam 7:30
ABC – Florida St. – LSU, New Orleans
Kolej Futbolu (Erkekler)
Saat 10
PAC-12N – Stanford’daki San Jose St.
Kolej Futbolu (Kadınlar)
öğlen 12
ACCN – UCLA, Kuzey Carolina’da
öğleden sonra 2
SECN – Kansas, Missouri’de
akşam 6
PAC-12N – Stanford’da Cal Poly
akşam 8
PAC-12N – Alabama ve Utah
Kolej Voleybolu (Bayanlar)
13:30
BTN – Florida Minnesota’da
öğleden sonra 2
ACCN – Louisville, Ohio St
16:00
PAC-12N — Teksas, Stanford’da
Bisiklet sürmek
sabah 10
CNBC — UCI: İspanya Turu, 15. Etap, Martos do Sierra Nevada, 92 Mil, İspanya
Golf
sabah 7:30
Golf – DB Dünya Turu: The Made in Himmerland, Final Round, Himmerland Golf and Spa Resort, Himmerland, Danimarka
13:00
Golf – LPGA Turu: Dana Açık, Final Turu, Highland Meadows Golf Kulübü, Sylvania, Ohio
16:00
Golf — Korn Feribot Turu: Korn Feribot Turu Şampiyonası (3’te Final), Final Turu, Victoria Ulusal Golf Kulübü, Newburgh, Ind.
At yarışı
öğleden sonra 12:30
FS2 – NYRA: Saratoga
IIHF Hokey (Bayanlar)
sabah 9
NHLN — IIHF Dünya Şampiyonası: TBD, Bronz Madalya Oyunu, Herning, Danimarka
13:30
NHLN — IIHF Dünya Şampiyonası: TBD, altın madalya oyunu, Herning, Danimarka
MLB Beyzbol
12:05
Tavuskuşu – Toronto, Pittsburgh’da
13:30
NESN- Boston’daki Teksas
MLBN — Bölgesel kapsama alanı: Tampa Bay’de NY Yankees veya Boston’da Texas
Öğleden sonra 4.30
MLBN — Bölgesel kapsama alanı: LA Angels’ta Houston veya San Francisco’da Philadelphia (kademeli olarak birleştirilmiş)
akşam 7
ESPN — San Diego, LA Dodgers’ta
Rodeo
öğleden sonra 2
CBS — PPR: Bir Neden İçin Kovboylar, Corpus Christi, Teksas (Bantlanmış)
Futbol (Erkekler)
sabah 9
ABD – Premier Lig: Leicester City, Brighton & Hove Albion’da
Sabah 11.30
ABD — Premier Lig: Arsenal, Manchester United’da
17:30
FOX – MLS: Portland’da Atlanta United FC
akşam 8
ESPN+ — New England Devrimi’nde New York
Tenis
11 am
ESPN — ATP/WTA: ABD Açık, Son 16, Flushing, NY
akşam 7
ESPN2 — ATP/WTA: ABD Açık, Son 16, Flushing, NY
WNBA Basketbol
13:00
ESPN2 — Yarı Final: Chicago, Connecticut’ta, Oyun 3
öğleden sonra 3
ABC – Yarı Finaller: Seattle’da Las Vegas, Oyun 3
Gençlik beyzbol
17:00
CBSSN — Mükemmel Oyun 14U Seçim Töreni: Doğuya Karşı Batı, Fort Myers, Fla.


Şifrenizi sıfırlamak için aşağıdaki formu kullanın. Hesap e-postanızı gönderdiğinizde, sıfırlama kodu içeren bir e-posta göndereceğiz.

“Öncesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.